Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

JTF partnership s.r.o.
Horovce 296
,020 62 Horovce
obchod(a)jtf.sk
www.jtf.sk

RADY A TIPY

arr3Ako vybrať správny box na víno? Ako vybrať box na víno pre darčekové účely? So starostlivosťou by sme mali vyberať nielen...

O nás
O nás

JTF PARTNERSHIP s.r.o.

    

    Rodinná firma JTF Partnership Lednické Rovne bola založená v roku 1990 ako obchodná firma so sklom a momentálne ma za sebou oslavu štvrťstoročia. Šesť hviezdičiek v znaku firmy predstavuje počet rodinných príslušníkov a neuzavretý polkruh symbolizuje miesto pre potomstvo.

    Už z názvu je zrejmé, že partnerstvo, teda spoluprácu, považuje za základný princíp činnosti. Podľa potrieb zákazníkov sa sortiment postupne rozrastal o ďalšie komodity a rozširovali sa obchodné aj skladové priestory. V roku 1991 bola otvorená prvá predajňa JTF priamo na námestí v Lednických Rovniach, ktorá sa postupne rozrastala a mala dobrú návštevnosť. V roku 1993 firma JTF Partnership postavila priamo pred predajňou prvý plechový sklad a prenajala si aj skladové priestory priamo v obci. O dva roky neskôr sa základňa presťahovala do susedných priestorov, kde vznikla prvá vzorkovňa. Neutíchajúci dopyt si vyžiadal ďalšie investície, a tak sa vzorkovňa presťahovala do priestorov bývalej reštaurácie Bocian v obci Horovce, kde sa predaj tovaru uskutočňoval až do prelomu tisícročí. Zo starého liehovaru reprezentatívne sídlo V roku 2000 sa uskutočnili najväčšie investície spoločnosti, keď bol odkúpený pozemok, na ktorom stál starý liehovar a budovy spočiatku slúžili aj ako skladové priestory. Po veľkej renovácii a výstavbe vzorkovne i nového skladu dostala JTF Partnership tvár, akú poznáme aj dnes.

    V priebehu času sa popri slovenskej materskej spoločnosti rozrastala aj sesterská spoločnosť JTF Partnership CZ, sídliaca v Plzni - Letkov, ktorej členovia sú súčasťou rodiny a vďaka nej sa s dobrým meno spoločnosti stretávame aj na českom trhu. Vlastné maloobchodné predajne JTF tak nájdete nielen v Púchove, ale i v českých Klatovech a v Nýrsku a dobre funguje i predaj produktov prostredníctvom webov. Veľkoobchod, ako aj novo zrekonštruovanú showroom nájdete v obci Horovce, 2 km od Lednických Rovní.                                                                 

      JTF nelení a svoje aktivity stále zameriava práve na gastronomické zariadenia, kde okrem značkového slovenského skla RONA a iných popredných európskych značiek, ponúka aj kompletný sortiment, vrátane porcelánu, príborov, gastronomických technológií a kuchynských potrieb. V súčasnosti portfólio firmy tvorí približne 8 000 druhov tovaru, vrátane barmanských a sommelierskych potrieb, nakoľko sklo ide ruka v ruke s dobrým nápojom. Spoločnosť je aj hrdým partnerom Slovenskej barmanskej asociácie SKBA, spolupracuje so Zväzom hotelov a reštaurácií a vinárskymi spolkami a cechmi a je členom Slovenskej sklárskej spoločnosti. 

    Keďže sa rodina snaží ctiť si sklárske umenie svojich dedov a pradedov, za pomoci spriaznených dekoratérskych dielní a vlastnej vypaľovacej pece spoločnosť vytvára rozmanité dekory na sklo, ktoré potešia oko každého obdivovateľa umenia a poslúžia aj ako úžitkové spestrenie domáceho stolovania. Firma spolupracuje i so sklárskou školou a renomovanými výtvarníkmi. Toto zameranie prináša aj možnosť vývoja tvarov a dekorov, kvalitnú ponuku promotion predmetov, vrátane príležitostných darčekov a suvenírov. Okrem toho, každoročne odovzdáva sklársku cenu JTF „Srdcom aj mysľou“ najlepšiemu študentovi za absolventskú prácu. 

    Distribúciu a servis spoločnosť zabezpečuje prostredníctvom siete veľkoobchodných a regionálnych predajcov v rámci Slovenska a Českej republiky. text JTF Partnership foto RONA, a. s. Začať podnikať v odbore reštauračných zariadení, hotelierstva a ďalších príbuzných odboroch spojených s gastronómiou, jednoznačne vyžaduje hŕbu skúseností. Výroba nápojového skla do tohto odvetvia nepochybne patrí a je jeho neoddeliteľnou súčasťou. To si uvedomuje aj rodina Tarkovských, ktorá sa sklárčine ako remeslu predkov preukázateľne venuje už štvrtú generáciu od Fichtelgebirge cez Karpaty, až po Besarábiu. 

 

Showroom JTF Horovce

Navštívte naše ďalšie weby:

www.jtf.sk                            - úvodný web s informáciami

www.gastro-jtf.sk                -  kuchynské potreby, vybavenie prevádzok, hotel & restaurant

www.stolovanie-jtf.sk         -  sklo, porcelán, príbor, stolovanie, Horeca

www.design-jtf.sk                - dekorované sklo, poháre na svadbu, darčekové kolekcie

www.4toilet.sk                     - vône do bytu a do WC, značkové utierky