Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

JTF partnership s.r.o.
Horovce 296
,020 62 Horovce
obchod(a)jtf.sk
www.jtf.sk

RADY A TIPY

arr3Ako vybrať správny box na víno? Ako vybrať box na víno pre darčekové účely? So starostlivosťou by sme mali vyberať nielen...

TOVAR V AKCII


Fotogaléria
Fotogaléria

Naša rodinná firma ponúka mnoho originálnych nápadov na prezenty alebo reklamné predmety. 

JTF partnership má vlastné i spolupracujúce dekoratérske kapacity a je schopná zabezpečiť dodávky skla a porcelánu včítane  návrhu, výroby i špeciálneho balenia.

Používame studené (gravírovanie) i teplé dekoračné techniky:

  • RUČNÉ DEKOROVANIE: maľba preparátmi drahých kovov, striekanie farbou, matný a leštený brus
  • STROJNÉ DEKOROVANIE: farebná potlač, striekanie farbami, chemické- pantograf, diaryt, pieskovanie

Radi Vám pomôžeme pri návrhu a spracovaní Vami zvoleného dekoru alebo prenesenia loga (branding). Ceny dekorovaného skla sú individuálne a závisia od zložitosti a techniky spracovania. Niektoré z našich prác alebo návrhov si môžete pozrieť vo fotogalérií alebo na webe www.design-jtf.sk.

V našej darčekovej predajni v Púchove si zas môžete nechať originálne zabaliť Váš darček a potešiť tak oslávenca. Spolupracujeme i s vinármi a každoročne pripravujeme logované sklo pre vinné festivaly či degustácie.

Sme pripravení pomôcť Vám pretaviť Váš nápad do jedinečného produktu.