Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

JTF partnership s.r.o.
Horovce 296
,020 62 Horovce
obchod(a)jtf.sk
www.jtf.sk

RADY A TIPY

arr3Ako vybrať správny box na víno? Ako vybrať box na víno pre darčekové účely? So starostlivosťou by sme mali vyberať nielen...

TOVAR V AKCII

naša cena 1,90 EUR
naša cena 0,30 EUR
naša cena 0,80 EUR

Fotogaléria
Fotogaléria

Naša rodinná firma ponúka mnoho originálnych nápadov na prezenty alebo reklamné predmety. 

JTF partnership má vlastné i spolupracujúce dekoratérske kapacity a je schopná zabezpečiť dodávky skla a porcelánu včítane  návrhu, výroby i špeciálneho balenia.

Používame studené (gravírovanie) i teplé dekoračné techniky:

  • RUČNÉ DEKOROVANIE: maľba preparátmi drahých kovov, striekanie farbou, matný a leštený brus
  • STROJNÉ DEKOROVANIE: farebná potlač, striekanie farbami, chemické- pantograf, diaryt, pieskovanie

Radi Vám pomôžeme pri návrhu a spracovaní Vami zvoleného dekoru alebo prenesenia loga (branding). Ceny dekorovaného skla sú individuálne a závisia od zložitosti a techniky spracovania. Niektoré z našich prác alebo návrhov si môžete pozrieť vo fotogalérií alebo na webe www.design-jtf.sk.

V našej darčekovej predajni v Púchove si zas môžete nechať originálne zabaliť Váš darček a potešiť tak oslávenca. Spolupracujeme i s vinármi a každoročne pripravujeme logované sklo pre vinné festivaly či degustácie.

Sme pripravení pomôcť Vám pretaviť Váš nápad do jedinečného produktu.